Restart-24

Vaše spokojenost je pro nás důležitá

"Maximální spokojenost zákazníka je náš cíl"

"Vaše spokojenost z novým interiérem je pro nás stejně důležité jako pro vás a vaše blízké a proto našim zákazníkům opravdu nasloucháme. Stejně tak, jako je důležité vybrat ten správný typ a povrch dveří, dbáme při instalaci dveří na každý detail a vše pečlivě několikrát prověříme, nežli vám hotové dílo předáme."                                                         

"Firma restart-24 si zakládá na maximální spokojenosti zákazníka a proto pro montáže interiérových dveří používá jen kvalitní české interiérové dveře a ke každému zákazníkovi přistupuje zcela individuálně, dle jeho potřeb, požadavků a přání. jen tak je možné dosáhnout těch nejlepších výsledků",,.restart-24.cz

Interiérové dveře plné bez skla

"V nabídce firmy restart24 naleznete celou řadu kvalitních českých interiérových dveří bez prosklení, z tradičními imitacemi dřevěných povrchů. Tyto interiérové dveře jsou dobrou základní volbou v případě, že chcete vyměnit například dveře do koupelny, na toaletu, nebo třeba do komory. Nabízejí ideální poměr ceny a kvality"

Interiérové dveře prosklené

"Všechny varianty prosklených interiérových dveří lze doporučit tam, kde zákazník plánuje výměnu dveří v interiéru například pro nový design. Jsou vhodné třeba do předsíně, obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, pracovny, případně dětského pokoje. Všechny tyto varianty dodáváme z různými druhy prosklení a zákazník má na výběr mnoho variant opláštění, přesně to co právě náš zákazník do svého interiéru zrovna hledá"
 

Interiérové dveře z premiové edice

"Premiová edice českých interiérových dveří, plné, bez prosklení, nebo prosklené, s celou řadou různých vzorů a velikostí vzorů prosklení. Opláštění v cpl i 3d povrchu, z dřevotřískovou výplní a vysokou odolností povrchu. Tyto interiérové dveře jsou určeny tam, kde zákazník očekává nejvyšší možnou kvalitu opláštění, ve spojení z dřevotřískovou výplní v jádru samotných dveří. Mezi interiérovými dveřmi jsou dveře z této řady to nejlepší co můžete na trhu dostat"
 

Montáže a služby

"Montáže interiérových a speciálních dveří, lakovaných prahů, bezpečnostních doplňků, závor a úpravy stávajících zárubní, navařování pantů, lakování nejen zárubní dle vzorníku RAL a rekonstrukce designu vstupních prostor."
 

Bezpečnostní doplňky

"Značkové bezpečnostní doplňky, videokukátko se záznamem pohybu, závory, bezpečnostní folie, profesionální zabezpečení vašich nejen vstupních prostor"
 

Akce pro bytová družstva

"Firma restart také nabízí profesionální řešení na klíč pro bytové družstva, svj a sbd od počátečního návrhu, konzultace, realizaci až po kompletní servis."
 

Truhlářská výroba

"Česká truhlářská výroba skříní, poliček, věšáků a veškerého nábytku, pro domáctnosti a kanceláře, dle vlastního návrhu na klíč pro váš dům a kancelář"
 


Restart-24 má mnohaleté zkušenosti v oblasti interiérů vstupních prostor, nejen v panelových domech. Našim zákazníkům vždy nabízíme profesionální řešení, které právě daný zákazník potřebuje, na základě toho, co konrétně náš klient zrovna ve svém vstupním prostoru řeší, ať už se jedná o těsnost dveří, protihluková opatření, kouřetěsnost, zajištění vícebodovými systémy, protipožární odolnost, nebo třeba moderní design.